Sprawdź swojego lekarza i oceń jego umiejętności

Błażeja Kołcz - położna, położnik (wielkopolskie, Poznań)

Średnia ocena:
7.00
Ilość ocen:
1

DANE ADRESOWE

Błażeja Kołcz
Naramowice
Poznań (wielkopolskie)

Aktualizuj dane lekarzaDODAJ OCENĘ
DODAJ NOWĄ OCENĘ


UMÓW WIZYTĘ

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać informację dotyczącą umówienia wizyty od użytkowników serwisu Nasilekrze.com, prosimy o aktualizację Państwa adresu email.

Aby aktualizować Państwa dane należy wysłać zgłoszenie klikając w przycisk "Aktualizuj dane lekarza" znajdujący się powyżej.


MAPA DOJAZDU
OCENY UŻYTKOWNIKÓW (1)
  • Iza
    Dodano: 2015-05-06
    Pani Błażeja to najlepsza położna pod słońcem! Przychodziła do naszego synka przez ostatnie osiem tygodni, teraz się z Nią rozstaliśmy i już za Nią tęsknimy! Przede wszystkim jest świetnie przygotowana do wykonywania swojego zawodu - odpowiadała na wszystkie nasze pytania, pokazywała, jak masować Maluszka, jak go nosić, jak budować z Nim bliską relację. A poza tym to osoba niezwykle oddana swojej pracy, gdy była u nas, nigdy nie patrzyła na zegarek - zostawała tyle czasu, ile potrzebowaliśmy. Oprócz tego jest wrażliwą, empatyczną i ciepłą osobą! W takim samym stopniu interesowała się naszym Małym, jak i mną po porodzie. Ma trzeźwe, zdroworozsądkowe podejście do dzieci i rodziny i pomogła nam wrócić do normalnego funkcjonowania po pojawieniu się naszego Brzdąca na świecie. Pani Błażejo - najserdeczniej dziękujemy, jesteśmy wdzięczni za wszystkie rady i czas nam poświęcony! Gdy zdecydujemy się na kolejne dziecko, też zwrócimy się do Pani! Życzymy Pani wszystkiego, co najlepsze! Iza Kozłowska
    Ocena: 7/7
 
nasilekarze.com © 2014 All Rights Reserved