Sprawdź swojego lekarza i oceń jego umiejętności

Naturhouse Naturhouse - endokrynolog (kujawsko-pomorskie, Toruń)

Średnia ocena:
7.00
Ilość ocen:
11

DANE ADRESOWE

Naturhouse Naturhouse
Ul.Szosa Lubicka 166A
87-100 Toruń (kujawsko-pomorskie)
Telefon: 533-107- 503
Strona www: http://www.naturhouse-polska.pl/adresy-centrow-nh/kujawsko-pomorskie/torun/centrum-dietetyczne-naturhouse-szosa-lubicka/

Aktualizuj dane lekarzaDODAJ OCENĘ
DODAJ NOWĄ OCENĘ


UMÓW WIZYTĘ
UMÓW WIZYTĘ Z LEKARZEM
MAPA DOJAZDU
OCENY UŻYTKOWNIKÓW (11)
 • Justynka
  Dodano: 2017-11-27
  Nie spodziewałam się, że będę tak zadowolona! Indywidualne podejście do pacjenta, odpowiednio dopasowany plan diety, który sprawia, że chce się zmieniać swoje ciało, swoje nawyki żywieniowe. Wspaniała opieka specjalisty. Dietetyk przyjmujący w tym punkcie jest godny zaufania.
  Ocena: 7/7
 • Katarzyna
  Dodano: 2017-11-14
  Nie ma to jak zwrócić się o pomoc do Naturhouse i cieszyć się efektem już po dwóch tygodniach stosowania diety + suplementacji. Nie spodziewałam się, że współpraca z Naturhouse przyniesie mi tyle korzyści. Cieszę się, że otrzymałam wiele cennych rad, że mogę cieszyć się efektami i dobrym samopoczuciem na co dzień. Widzę jak moje ciało się zmienia i to jest dla mnie najważniejsze.
  Ocena: 7/7
 • Marta
  Dodano: 2017-10-11
  Warto zaufać temu naturhouse Oni naprawdę zmieniają oblicze,podejście i wagę człowieka. Ale nie ma nic za darmo. Samemu trzeba mieć silną wolę i motywację. Fachowe doradztwo, wsparcie i zaangażowanie ze strony dietetyka.
  Ocena: 7/7
 • Monika
  Dodano: 2017-09-28
  Nigdy nie myślałam, że skorzystam z pomocy Naturhouse i na dodatek będę z tego zadowolona. A jednak! Schudłam, polubiłam nowe jedzenie, stosowanie się do diety Naturhouse wiele mi pomogło i wiele problemów zniwelowało. POLECAM!
  Ocena: 7/7
 • Damian
  Dodano: 2017-08-28
  To żona przekonała mnie do skorzystania z Naturhouse. Dzięki niej zmotywowałem się do działania. Po miesięcznej współpracy z Naturhouse zauważyłem wyraźne różnice i zrozumiałem, że odchudzanie to kwestia podejścia i sumienności. POLECAM TEN PUNKT, A SZCZEGÓLNIE PANIĄ DIETETYK.
  Ocena: 7/7
 • Weronika
  Dodano: 2017-07-21
  Warto było zaufać pani dietetyk z Naturhouse by móc się cieszyć teraz piękną figurą i możliwością założenia dawnego stroju kąpielowego. Bardzo dziękuję za wsparcie jakie otrzymałam. Nie spodziewałam się, że metoda trzech filarów może zdziałac takie cuda. Dziękuję i życzę wielu zadowolonych pacjentów.
  Ocena: 7/7
 • Marta
  Dodano: 2017-06-06
  Warto zaufać pani dietetyk przyjmującej w tym punkcie Naturhouse. Tak naprawdę duże znaczenie ma podejście dietetyka. Pani Lidia jest dobrym dietetykiem. Odnoszenie się do porad i stosowanie się do zbilansowanej diety może zdziałać cuda. Polecam!!!
  Ocena: 7/7
 • Natalia
  Dodano: 2017-05-24
  Nigdy nie wierzyłam w Naturhouse, bo zawsze myślałam, że to tylko pic na wodę. Kiedy przytyłam i nie potrafiłam sobie sama poradzić ze swoim ciałem, to zaryzykowałam. Zwróciłam się o pomoc do Naturhouse. Pani Lidia jest niesamowitym dietetykiem, godnym zaufania. Daje dużo wsparcia i okazuje uprzejmość. Dziękuję bardzo! Czasem warto zaufać i uwierzyć!
  Ocena: 7/7
 • Michał
  Dodano: 2017-04-27
  Warto zaufać Naturhouse, bo oni znają się na problemach z nadwagą i są w stanie pomóc. Nie potrafiłem sam schudnąć, próbowałem różnych metod, ale wszystko zawodziło. Dopiero kiedy trafiłem do Naturhouse spojrzałem na dietę zupełnie inaczej. Od tamtej pory z chęcią stosuję się do wskazówek i czuję się lepiej. POLECAM!
  Ocena: 7/7
 • Adrianna
  Dodano: 2017-04-13
  To się nazywa profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Nadwaga była moim problemem od lat. Ludzie sie ze mnie śmiali, miałam problem z zdrowiem, ciągle złe wyniki badań, aż w końcu zaryzykowałam i oddałam się w ręce Naturhouse. To była pierwsza tak poważna decyzja w moim życiu i to na dodatek trafiona. Dziękuję!
  Ocena: 7/7
 • Natalia
  Dodano: 2017-03-23
  Polecam!Już kilka razy próbowałam schudnąć, próbowałam różnych diet, niesamowitych trików dietetycznych, ale nic mi nie pomagało. Dopiero kiedy koleżanka poleciła mi Naturhouse pomyślałam, że może się uda. I udało się! Schudłam 15 kg! :) Ale to nie było tak hop siup. Pełna suplementacja, kontrola dietetyka i dobrze zbilansowana dieta!
  Ocena: 7/7
 
nasilekarze.com © 2014 All Rights Reserved