Sprawdź swojego lekarza i oceń jego umiejętności

Naturhouse Naturhouse - endokrynolog (kujawsko-pomorskie, Toruń)

Średnia ocena:
7.00
Ilość ocen:
10

DANE ADRESOWE

Naturhouse Naturhouse
Ul.Szosa Lubicka 166A
87-100 Toruń (kujawsko-pomorskie)
Telefon: 533-107- 503
Strona www: http://www.naturhouse-polska.pl/adresy-centrow-nh/kujawsko-pomorskie/torun/centrum-dietetyczne-naturhouse-szosa-lubicka/

Aktualizuj dane lekarzaDODAJ OCENĘ
DODAJ NOWĄ OCENĘ


UMÓW WIZYTĘ
UMÓW WIZYTĘ Z LEKARZEM
MAPA DOJAZDU
OCENY UŻYTKOWNIKÓW (10)
 • Katarzyna
  Dodano: 2017-11-14
  Nie ma to jak zwrócić się o pomoc do Naturhouse i cieszyć się efektem już po dwóch tygodniach stosowania diety + suplementacji. Nie spodziewałam się, że współpraca z Naturhouse przyniesie mi tyle korzyści. Cieszę się, że otrzymałam wiele cennych rad, że mogę cieszyć się efektami i dobrym samopoczuciem na co dzień. Widzę jak moje ciało się zmienia i to jest dla mnie najważniejsze.
  Ocena: 7/7
 • Marta
  Dodano: 2017-10-11
  Warto zaufać temu naturhouse Oni naprawdę zmieniają oblicze,podejście i wagę człowieka. Ale nie ma nic za darmo. Samemu trzeba mieć silną wolę i motywację. Fachowe doradztwo, wsparcie i zaangażowanie ze strony dietetyka.
  Ocena: 7/7
 • Monika
  Dodano: 2017-09-28
  Nigdy nie myślałam, że skorzystam z pomocy Naturhouse i na dodatek będę z tego zadowolona. A jednak! Schudłam, polubiłam nowe jedzenie, stosowanie się do diety Naturhouse wiele mi pomogło i wiele problemów zniwelowało. POLECAM!
  Ocena: 7/7
 • Damian
  Dodano: 2017-08-28
  To żona przekonała mnie do skorzystania z Naturhouse. Dzięki niej zmotywowałem się do działania. Po miesięcznej współpracy z Naturhouse zauważyłem wyraźne różnice i zrozumiałem, że odchudzanie to kwestia podejścia i sumienności. POLECAM TEN PUNKT, A SZCZEGÓLNIE PANIĄ DIETETYK.
  Ocena: 7/7
 • Weronika
  Dodano: 2017-07-21
  Warto było zaufać pani dietetyk z Naturhouse by móc się cieszyć teraz piękną figurą i możliwością założenia dawnego stroju kąpielowego. Bardzo dziękuję za wsparcie jakie otrzymałam. Nie spodziewałam się, że metoda trzech filarów może zdziałac takie cuda. Dziękuję i życzę wielu zadowolonych pacjentów.
  Ocena: 7/7
 • Marta
  Dodano: 2017-06-06
  Warto zaufać pani dietetyk przyjmującej w tym punkcie Naturhouse. Tak naprawdę duże znaczenie ma podejście dietetyka. Pani Lidia jest dobrym dietetykiem. Odnoszenie się do porad i stosowanie się do zbilansowanej diety może zdziałać cuda. Polecam!!!
  Ocena: 7/7
 • Natalia
  Dodano: 2017-05-24
  Nigdy nie wierzyłam w Naturhouse, bo zawsze myślałam, że to tylko pic na wodę. Kiedy przytyłam i nie potrafiłam sobie sama poradzić ze swoim ciałem, to zaryzykowałam. Zwróciłam się o pomoc do Naturhouse. Pani Lidia jest niesamowitym dietetykiem, godnym zaufania. Daje dużo wsparcia i okazuje uprzejmość. Dziękuję bardzo! Czasem warto zaufać i uwierzyć!
  Ocena: 7/7
 • Michał
  Dodano: 2017-04-27
  Warto zaufać Naturhouse, bo oni znają się na problemach z nadwagą i są w stanie pomóc. Nie potrafiłem sam schudnąć, próbowałem różnych metod, ale wszystko zawodziło. Dopiero kiedy trafiłem do Naturhouse spojrzałem na dietę zupełnie inaczej. Od tamtej pory z chęcią stosuję się do wskazówek i czuję się lepiej. POLECAM!
  Ocena: 7/7
 • Adrianna
  Dodano: 2017-04-13
  To się nazywa profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Nadwaga była moim problemem od lat. Ludzie sie ze mnie śmiali, miałam problem z zdrowiem, ciągle złe wyniki badań, aż w końcu zaryzykowałam i oddałam się w ręce Naturhouse. To była pierwsza tak poważna decyzja w moim życiu i to na dodatek trafiona. Dziękuję!
  Ocena: 7/7
 • Natalia
  Dodano: 2017-03-23
  Polecam!Już kilka razy próbowałam schudnąć, próbowałam różnych diet, niesamowitych trików dietetycznych, ale nic mi nie pomagało. Dopiero kiedy koleżanka poleciła mi Naturhouse pomyślałam, że może się uda. I udało się! Schudłam 15 kg! :) Ale to nie było tak hop siup. Pełna suplementacja, kontrola dietetyka i dobrze zbilansowana dieta!
  Ocena: 7/7
 
nasilekarze.com © 2014 All Rights Reserved