Sprawdź swojego lekarza i oceń jego umiejętności

Małgorzata Stefańska - dietetyk (warmińsko-mazurskie, Ostróda)

Średnia ocena:
6.88
Ilość ocen:
16

DANE ADRESOWE

Małgorzata Stefańska
Jana Pawła Ii 3
14-100 Ostróda (warmińsko-mazurskie)
Telefon: 531-890-682
Strona www: http://www.dietvita.pl

Aktualizuj dane lekarzaDODAJ OCENĘ
DODAJ NOWĄ OCENĘ


UMÓW WIZYTĘ
UMÓW WIZYTĘ Z LEKARZEM
MAPA DOJAZDU
OCENY UŻYTKOWNIKÓW (16)
 • Wiktoria
  Dodano: 2018-04-25
  Chodziłam do różnych specjalistów, ale żaden nie udzielił mi tak fachowej pomocy jak pani Małgosia. Serdecznie dziękuję za pomoc i za to, że zawsze mogłam z panią porozmawiać o swoich wątpliwościach
  Ocena: 7/7
 • Krystyna M.
  Dodano: 2018-03-09
  Za sprawą mojej przyjaciółki zwróciłam się o pomoc do pani Małgosi. Było warto. Chodziłam do różnych specjalistów, ale to Pani Małgosia pomogła mi najbardziej. Z jej pomocą nie powrócił efekt jojo!
  Ocena: 7/7
 • Natalia
  Dodano: 2018-02-20
  Dziękuję pani Małgosiu za pani serce, za pani indywidualne podejście, za zaangażowanie, wsparcie. Widać, że jest pani doświadczonym dietetykiem. Nikt wcześniej nie potrafił mi pomóc tak jak pani. Co miesięczne wizyty kontrolne były dla mnie dodatkowym oparciem w trudnych chwilach. Warto było zwrócić się o pomoc właśnie do pani.
  Ocena: 7/7
 • Kamila
  Dodano: 2018-01-30
  Polecam! Ta prawda i to doświadczenie do mnie całkowicie przemówiło. Wiedziałam, że współpraca z tą poradnią przyniesie same dobre efekty. I tak się stało. Pani Małgosia jest dla mnie naprawdę dużym wsparcie. Do tej pory udało mi się schudnąc już 10 kg. Bez efektu jojo!
  Ocena: 7/7
 • Kinga
  Dodano: 2018-01-11
  Dzięki Pani Małgosi wyszłam z nadwagi. Schudłam bez efektu jojo, co jest dla mnie całkowitym zaskoczeniem. Pani Małgosia dodawała mi motywacji do działania, była oparciem w każdej trudnej chwili. Warto jej zaufać. Jest dobrą dietetyczką i wspaniałym człowiekiem.
  Ocena: 7/7
 • Martyna W
  Dodano: 2017-12-29
  Pani Małgosia wkłada całe serce w pomoc i wsparcie swojego pacjentowi. Jest troskliwa, pomocna, konkretna i skuteczna w tym co robi. Bardzo bałam się przejścia na dietę. Myślałam, że nie dam rady, ale Pani Małgosia ułożyła tak plan diety, bym była zadowolona. Ta współpraca jest dla mnie dużą niespodzianką.
  Ocena: 7/7
 • Edyta
  Dodano: 2017-12-11
  Jestem zadowolona z efektów tej współpracy.Poradnia Dietvita daje ogromne możliwości. Można się tu nauczyć od podstaw prawidłowego żywienia, odrzucić swoje nawyki i spojrzeć na jedzenie zupełnie z innej perspektywy. Cieszę sie, że zdecydowałam sie na współpracę właśnie z tą poradnią.
  Ocena: 7/7
 • KAMILA
  Dodano: 2017-11-16
  Polecam! Nie spodziewałam się, że Pani Małgosia da mi tyle siły i energii do działania. Sądzę, że gdyby nie Pani Małgosia to wszystko by sie potoczyło inaczej. A tak - zaufałam i nie żałuję. To wybitny dietetyk z sercem na dłoni.
  Ocena: 7/7
 • Marcin
  Dodano: 2017-10-26
  Polecam z wielką przyjemnością. nie jest łatwo trafić na kogoś tak kompetentnego, pełnego empatii, zaangażowania, chęci. Jestem zadowolony z wyboru dietetyka. Pani Małgosia ma ogromną siłę by móc wspomagać swojego pacjenta i dawać mu nadzieję na lepszego siebie. POLECAM!
  Ocena: 7/7
 • Milena
  Dodano: 2017-01-04
  Bardzo chciałam schudnąć, ale się nie udawało, dopoki nie trafiłam w ręce Pani Małgosi :) Ta pani, to po prostu dietetyk z wyższej półki. Ona rozumie, ona wspiera, ona daje nadzieje i pomaga, kiedy tylko jest taka potrzeba. Ułożyła mi bardzo urozmaicony plan diety!
  Ocena: 7/7
 • Agnieszka
  Dodano: 2016-12-12
  Duże zaskoczenie jeśli o efekt, który pojawił się po zastosowanie planu diety przez Panią Małgosię. Jestem zadowolona. Cieszę się, że koleżanka poleciła mi właśnie tą poradnie.
  Ocena: 7/7
 • emilia
  Dodano: 2016-10-14
  Dobry dietetyk to podstawa http://ziola-na.net/wlosy/
  Ocena: 5/7
 • Katarzyna
  Dodano: 2016-10-12
  Zaufałam tej pani i dziś mogę powiedzieć, że było warto. Jeszcze nigdy tak bardzo mi nie pomógł jak Pani Małgosia. Schudłam 23 kg.
  Ocena: 7/7
 • Marta
  Dodano: 2016-10-07
  Polecam! Pani Małgosia, to doskonały specjalista w dziedzinie. Można jej zaufać. Pomocna, sympatyczna, gotowa do działania i konkretna. Z jej pomocą można schudnąć naprawdę bezpiecznie i profesjonalnie.
  Ocena: 7/7
 • Anna H.
  Dodano: 2016-08-08
  Polecam! Pani Małgosia, to wspaniały dietetyk. Wysłucha, porozmawia na spokojnie. Specjalista z prawdziwego zdarzenia, który wie jak pomóc i jak rozumieć swojego pacjenta, by odchudzanie przyniosło wymierne korzyści.
  Ocena: 7/7
 • Anna Janicka
  Dodano: 2016-06-20
  Bardzo indywidualne podejście do pacjenta. Dieta spełniła moje oczekiwania i sprawiła, że przekonałam się do zdrowego żywienia. Pozytywne zaskoczenie jeśli chodzi o dietę, bo dania mi naprawdę smakują. Jest zróżnicowanie i to też przekonuje. Daję radę, ale najważniejsze - widzę efekty!
  Ocena: 7/7
 
nasilekarze.com © 2014 All Rights Reserved