Sprawdź swojego lekarza i oceń jego umiejętności

Krystyna Pogoń - dietetyk (małopolskie, Kraków)

Średnia ocena:
7.00
Ilość ocen:
25

DANE ADRESOWE

Krystyna Pogoń
ul. Ceglarska 27/11-12
30-362 Kraków (małopolskie)
Telefon: 888 070 922
Strona www: http://www.dietific.pl
Dietetyka

Aktualizuj dane lekarzaDODAJ OCENĘ
DODAJ NOWĄ OCENĘ


UMÓW WIZYTĘ
UMÓW WIZYTĘ Z LEKARZEM
MAPA DOJAZDU
OCENY UŻYTKOWNIKÓW (25)
 • Agnieszka
  Dodano: 2018-09-24
  Otrzymałam od pani doktor ogrom wsparcia i pomocy. Spotkania z panią doktor sprawiły ,że naprawdę zaczęłam dbać o siebie i pilnować diety. Dziękuję.
  Ocena: 7/7
 • Monika
  Dodano: 2018-08-13
  Rewelacja! Nigdy wcześniej nie korzystałam z usług poradni dietetycznej, ale ostatnio zdecydowałam się. Pani dr Krystyna pomogła mi dostosować odpowiedni plan diety. Dzięki temu zmieniłam swoje podejście do jedzenia i w koncu dobrze się czuje.
  Ocena: 7/7
 • Wiktoria
  Dodano: 2018-07-23
  Jestem bardzo zadowolona :) Skorzystałam z pomocy pani doktor i cateringu dietetycznego i powiem szczerze, że gdybym się nie przekonała na własnej skórze, to bym nie uwierzyła, w to że to działa!
  Ocena: 7/7
 • Ewa
  Dodano: 2018-07-17
  Schudłam 35 kg. Rozpoczęłam przygodę z Dietific w 2017 roku w marcu. Ta poradnia nauczyła mnie jak jeść, by czuć się dobrze, do tego catering dietetyczny był dla mnie dużym ułatwieniem. Serdecznie polecam!
  Ocena: 7/7
 • Marta
  Dodano: 2018-06-29
  Dużo zawdzięczam pani doktor, ale też duże znaczenie dla mnie miał sam catering dietetyczny. Nie musiałam robić zakupów , wszystko przyjeżdzało do mnie świeże i gotowe do zjedzenia. Wygoda i komfort.
  Ocena: 7/7
 • Eliza
  Dodano: 2018-06-05
  Jestem pod ogromnym wrażeniem pani doktor i ogólnie cateringu dietetycznego. Wbrew pozorom nie jest to wcale taka droga inwestycja. Warto skorzystać z tak profesjonalnej pomocy
  Ocena: 7/7
 • Sonia
  Dodano: 2018-05-22
  Marzenia o szczupłej sylwetce i przyzwoitej wadze spełniły się. Znów zaczęłam wierzyć w siebie. Warto zrobić ten pierwszy krok z Dietific!
  Ocena: 7/7
 • Kamila
  Dodano: 2018-04-20
  Polecam! Dawno nie spotkałam się z takim profesjonalizmem i taką rzetelnością. Pani dr podchodzi do pacjenta bardzo poważnie, a plan diety jest dobrze rozplanowany. Catering dietetyczny również godny pochwały.
  Ocena: 7/7
 • Kinga
  Dodano: 2018-03-23
  Cieszę sie, że zaufałam pani doktor Krystynie. Z jej pomocą i wsparciem udało mi się zgubić aż 30 kg! Oczywiście proces zmian trwał trochę, ale warto było! DZIĘKUJĘ
  Ocena: 7/7
 • Iza
  Dodano: 2018-02-13
  Najlepszy dietetyk na jakiego trafiłam. Jest to osoba o dużym doświadczeniu, na bieżąco z naukowymi nowinkami z zakresu dietetyki i żywienia, co widać po rozmowie. Jest sympatyczna i konkretna w tym, co robi. Potrafi wesprzeć Angażuję się w problem pacjenta i dostosowuje dietę do zapotrzebowań.
  Ocena: 7/7
 • Anna
  Dodano: 2017-08-28
  Nie łatwo jest schudnąć i zacząć wszystko na nowo. Zdrowy styl życia był dla mnie zawsze wyzwaniem,a dzięki Dietific stał się ciekawym doświadczeniem i moim życiem. Polubiłam warzywa, owoce, zrezygnowałam ze słodyczy, do tego zaczęłam pić dużo wody. Kiedyś nie do pomyślenia, ale jednak się udało!
  Ocena: 7/7
 • Paulina
  Dodano: 2017-07-21
  Cieszę się ogromnie, że schudłam, że zmieniłam swoje życie, ale niczego nie byłoby gdyby nie ta poradnia. Spełniła one moje oczekiwania i dała możliwość naprawdę stosowania się do ścisłych rad. Fajnie, ze oferują catering. To mi dużo pomogło w przestrzeganiu diety. Dziękuję.
  Ocena: 7/7
 • Małgosia
  Dodano: 2017-06-06
  Polecam! Odchudzanie było dla mnie zawsze trudne i skomplikowane, ale zmieniło się to kiedy trafiłam w ręce pani doktor. Wspaniała, sympatyczna pani dietetyk z doświadczeniem i konkretyzmem. Potrafi ustalić zbilansowaną dietę, która wspiera organizm w trudnych chwilach. Nie poddałam się i zmieniłam swoje życie na lepsze.Pozdrawiam
  Ocena: 7/7
 • Małgosia
  Dodano: 2017-05-24
  Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy. Dzięki Dietific osiągnęłam sukces. Schudłam, zmieniłam swoje nastawienie do jedzenia, zaczęłam dużo więcej uwagi poświęcać przygotowaniu jedzenia. Czuję się lekko, nie chodzę głodna, widzę duże efekty tej współpracy. Odchudzanie z Dietific jest opłacalne. Można im zaufać. Pozdrawiam!!!
  Ocena: 7/7
 • Natalia
  Dodano: 2017-04-27
  Od lat szukałam odpowiedniego specjalisty, próbowałam różnych diet, kuracji odchudzających, tabletek, ale nic nie przyniosło efektów. A jedynie efekt jojo. Z Panią dr Krystyną spojrzałam na odchudzanie zupełnie inaczej. To dzięki niej udało mi się schudnąć aż 20 kg!
  Ocena: 7/7
 • Małgosia
  Dodano: 2017-04-12
  Jestem bardzo zadowolona z poradni Dietific, która zmieniła moje życie i moje nastawienie do jedzenia. Mają doskonałą ofertę , która sprawia, że odchudzanie staje się prostsze i bardziej komfortowe, niż może się wydawać. Dodatkowym wsparciem i pomocą jest pani dr Krystyna. POLECAM!
  Ocena: 7/7
 • Agnieszka
  Dodano: 2017-03-23
  Bardzo się ciesze, że zdecydowałam się na odchudzanie z Dietific. Wszelkie konsultacje, rozmowy, pomoc i wsparcie po stronie pani dr Krystyny miała dla mnie duże znaczenie. To dzięki tej pani dietetyk udało mi się znaleźć sens w jedzeniu i spojrzeć na swoje odchudzanie nie jak smutny obowiązek, ale jak możliwość znalezienia się na dobrej drodze do sukcesu i szczęścia. Pełna opieka specjalisty!
  Ocena: 7/7
 • Beata
  Dodano: 2017-03-15
  Bardzo chciałam schudnąć. Próbowałam różnych diet, ale nigdy nie miałam na tyle chęci i możliwości, by dojść do wyznaczonego celu. Ciągle się tłumaczyłam, usprawiedliwiałam, ale dzięki Pani Krystynie zrozumiałam, że dieta, to styl życia. A nie tylko chwilowe zmiany żywieniowe. Jestem zadowolona z propozycji dietetycznych pani doktor, która była moim ogromnym wsparciem i pomocą w trudnych chwilach.
  Ocena: 7/7
 • Basia
  Dodano: 2017-02-01
  Wspaniała pani doktor, która rozumie potrzeby swoich pacjentów.Wspiera, dodaje otuchy, jest sympatyczna i rzetelnie wykonuje swoje obowiązki, dbając przy tym to, by pacjent byl naprawdę zadowolony z usługi. Nie mam zastrzeżeń. POLECAM!
  Ocena: 7/7
 • Beata
  Dodano: 2017-01-23
  Polecam! Połączenie naprawdę wykwalifikowanego dietetyka z doskonałym cateringiem, to super opcja!Nie wiedziałam, że będę z tego tak zadowolona. Co prawda, koszta nie są małe, ale za to nie kupuję tyle jedzenia jak kiedyś, nie kusi mnie by kupować jakieś niezdrowe rzeczy. Bardzo dziękuję za jakość obsługi i super jedzenie! :)
  Ocena: 7/7
 • Basia
  Dodano: 2016-11-08
  Bez pani dr Krystyny nie dałabym po prostu rady. Myślę, ze z jej pomocą właśnie udało mi się osiągnąć wyznaczony cel.
  Ocena: 7/7
 • Marlena
  Dodano: 2016-11-03
  Nie wierzyłam, że Pani Krystyna może mi pomóc schudnąć. W sumie nie wierzyłam w to, ponieważ wiedziałam jak sama nie potrafię wziąć się w garść. Jednak po rozmowach z Panią dr i jej niesamowitemu podejściu wszystko się zmieniło. Naprawdę uwierzyłam w to, że mogę i potrafię.
  Ocena: 7/7
 • Arletta
  Dodano: 2016-10-03
  Nie mam żadnych zastrzeżeń. Uważam, że warto było zdecydować się na współpracę z tą poradnią. W końcu wyglądam szczupło, czuję się dobrze, mam dobre wyniki badań... Same pozytywy! Dziękuję.
  Ocena: 7/7
 • Karolina
  Dodano: 2016-07-21
  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Poradnią Dietific. Pani doktor Krystyna Pogoń spełniła moje oczekiwania. Pomogła mi znaleźć odpowiednią drogę do sukcesu. Jestem wdzięczna za zaangażowanie i wsparcie.
  Ocena: 7/7
 • Paulina
  Dodano: 2016-07-07
  Najlepszy dietetyk. Naprawdę! Zna się na rzeczy, jest dokładna, potrafi słuchać swoje pacjenta. W przypadek pacjenta angażuje się w 100%. Nic dziwnego więc, że są efekty współpracy. Z jej pomocą udało mi się dużo schudnąć i to bez efektu jojo!
  Ocena: 7/7
 
nasilekarze.com © 2014 All Rights Reserved