Sprawdź swojego lekarza i oceń jego umiejętności

Alicja Olszówka - dietetyk (łódzkie, Łódź)

Średnia ocena:
7.00
Ilość ocen:
24

DANE ADRESOWE

Alicja Olszówka
Al. Kościuszki 59/61
90-514 Łódź (łódzkie)
Telefon: 531 495 616
Strona www: http://www.skosztujzdrowia.pl
Dietetyka

Aktualizuj dane lekarzaDODAJ OCENĘ
DODAJ NOWĄ OCENĘ


UMÓW WIZYTĘ
UMÓW WIZYTĘ Z LEKARZEM
MAPA DOJAZDU
OCENY UŻYTKOWNIKÓW (24)
  • Dominika
    Dodano: 2018-01-15
    Jeszcze ponad rok temu ważyłam około 80 kg przy wzroście 165. Miałam sporą nadwagę i nie wiedziałam jak zmienić swoje postępowanie. Pomocą okazała się być ta poradnia na czele z panią Alicją. Dietetyk z prawdziwego zdarzenia, który nie tylko daje specjalnie wytyczony plan diety, ale który pomaga i daje motywację do działania, który słucha problemów i pomaga je rozwiązać. POLECAM
    Ocena: 7/7
  • Kamila
    Dodano: 2017-12-19
    To sie nazywa wysoki profesjonalizm Długo szukałam dietetyka, który pomoże mi przejść na zdrową drogę życia ;) Próbowałam naprawdę różnych sposobów, różnych specyfików, leków, ale prawdziwe wsparcie i pomoc otrzymałam w tej własnie poradni. Pani Alicja jest osobą zaangażowaną i pełną pasji. Potrafi zmotywować do zmian.
    Ocena: 7/7
  • Paulina
    Dodano: 2017-12-04
    Ta współpraca jest dla mnie niesamowitym doświadczeniem, lekcją, którą zapamiętam na długo. Bardzo dziękuję Pani Alicjo za pani wsparcie, za pani doświadczenie, zaangażowanie, za to, że mogłam liczyć na rozmowę z panią. Była pani lekiem na kryzys i przyjaciółką w trudnych chwilach. Dziękuję.
    Ocena: 7/7
  • Aniela
    Dodano: 2017-11-03
    Polecam z wielką przyjemnością. Pani Alicja Olszówka, to dietetyk godny zaufania. Pełen empatii, zaangażowania, chęci i zrozumienia. Jak dla mnie jest to dietetyk z prawdziwego zdarzenia, który potrafi podać pomocną dłoń. Cieszę się, że trafiłam na kogoś tak kompetentnego i pełnego nadziei, doświadczenia i wiedzy. To z pomocą pani Alicji udało mi się schudnąć aż 15 kg!
    Ocena: 7/7
  • Malwina
    Dodano: 2017-08-14
    Jestem bardzo zadowolona. Zakończyłam współpracę w tą poradnią. Cel osiągnięty. Schudłam, zmieniłam swoje nastawienie do życia, swojego ciała i jedzenia. Pani Alicja jest wspaniałym dietetykiem. Pełnym doświadczenia i optymizmu.
    Ocena: 7/7
  • Anielka
    Dodano: 2017-08-08
    Jestem bardzo zadowolona! Nie spodziewałam się, że uda mi się tak skutecznie przejść na zdrowy styl życia. Spodziewałam sie kryzysów, problemów i efektów jojo. a tu nic takiego mnie nie spotkało. Dziękuję za udzieloną pomoc i wsparcie. Warto było zaufać specjaliście.
    Ocena: 7/7
  • Agata
    Dodano: 2017-07-18
    Polecam! Pani Alicja, to wyjątkowy lekarz dietetyki. Wspaniała osoba, mająca doświadczenie i wiedzę na temat zdrowego stylu życia. Motywacją moją były spodnie, w które kiedyś się nie mieściłam, ale bez wsparcia pani Alicji nie poradziłabym sobie. Bardzo dziękuję za wszystko, co pani dla mnie zrobiła.
    Ocena: 7/7
  • Nina
    Dodano: 2017-06-12
    Polecam. Odchudzanie jak się okazuje, to proces, a dieta, to nasz styl żywienia Tego właśnie nauczyłam się w poradni Skosztuj Zdrowia. Pacjent traktowany jest tutaj bardzo poważnie, do tego może liczyć na duże wsparcie ze strony dietetyka. Wiem jakie błędy żywieniowe popełniałam, dziś je niweluje idę w stronę celu.
    Ocena: 7/7
  • Adka
    Dodano: 2017-05-26
    Skosztowałam Zdrowia dzięki tej poradni dietetycznej. jak się okazuje największe znaczenie ma podejście do człowieka i odpowiednia opieka nad nim. Otrzymałam tu ogromne wsparcie i zaangażowanie. Uważam, że kapitalnie poradzono sobie z moim planem diety. Stosowałam się do wszelkich rad, ale co najważniejsze odkryte zostały prawdziwe powody mojej nadwagi. polecam!
    Ocena: 7/7
  • Janek
    Dodano: 2017-04-28
    Witam. Pani Alicja Olszówka pomogła mi zmienić nawyki żywieniowe, ułożyć specjalnie zbilansowaną odpowiednio dla mnie dietę, do której się stosowałe. Regularne wizyty w gabinecie dodatkowo mnie wspierały. Jestem zadowolony z efektów naszej współpracy. Pani Alicja jest młodym, ale doświadczonym dietetykiem, któremu warto zaufać.
    Ocena: 7/7
  • Gosia
    Dodano: 2017-04-07
    Bardzo dziękuję! Dziękuję za każdą rozmowę, za ułożenie dobrze zbilansowanej diety, dzięki której nie czułam się głodna, dzięki której mogłam powrócić do dawnej formy. Nie spodziewałam się, że zmiana nawyków żywieniowych przyniesie tyle pozytywnych skutków. Moje wyniki badań uległy niesamowitej poprawie. Bardzo się cieszę, że trafiłam w pani ręce. Pozdrawiam.
    Ocena: 7/7
  • Ewa
    Dodano: 2017-03-13
    Jestem dumna! Dzięki tej pani zrozumiałam, że moje życie może być piękne, może być lekkie, zdrowe. Że mogę schudnąć, że mogę w końcu jeść i nie tyć. O czekoladzie zapomniałam. Pani Alicja wie, że to był mój nałóg, ale skutecznie mnie od niego uwolniła. Dziękuję za pomoc i wsparcie.
    Ocena: 7/7
  • Agata
    Dodano: 2017-02-20
    Ta pani pomaga osiągnąc sukces poprzez zmianę całkowicie swojego stylu życia. Otrzymałam dobrze zbilansowaną, racjonalną dieta, dostosowaną do stylu życia i stanu zdrowia, która pomaga mi wyjść z pewnych nawyków żywieniowych. Jedzenie jest na tyle ciekawe, że nawet nie mam ochoty sięgać po słodycze. Po prostu nie czuję takiej potrzeby. To jest naprawdę niesamowite! POLECAM!
    Ocena: 7/7
  • Magdalena Ratajczak
    Dodano: 2017-01-11
    Nie wiedziałam, że odchudzanie może być tak przyjemne i tak pouczające. Wcześniejsze diety nie były wystarczające, bądź przynosiły efekty jojo, jednak Pani Alicja, to specjalista. Ta pani po prostu zna się na zdrowym odżywianiu, i pomaga tak ukierunkować własny styl żywienia by wyjść z nadwagi. POLECAM!
    Ocena: 7/7
  • Martyna Pawelczak
    Dodano: 2016-12-08
    Pani Alicja jest świetnym dietetykiem :) Potrafi zmotywować swojego pacjenta do działania, jest na każdym etapie odchudzania, wspiera, dodaje otuchy i zawsze znajduje czas na rozmowę. Rewelacyjna!!!
    Ocena: 7/7
  • Pola
    Dodano: 2016-11-16
    Nigdy nie myślałam, że będę tak zadowolona z pomocy dietetyka! Warto było skorzystać z usług Pani Alicji. To nie tylko wspaniały dietetyk , ale również dobry człowiek i przemiła kobieta. Jestem zadowolona.
    Ocena: 7/7
  • Kinga H.
    Dodano: 2016-10-19
    Polecam! Tutaj uzyskałam fachową pomoc i wsparcie. Odchudzanie było dla mnie udręką, ale dzięki Pani Alicji przekonałam się, że to niezła frajda. Dziękuję bardzo za wsparcie!
    Ocena: 7/7
  • Baśka
    Dodano: 2016-09-23
    Polecam! Odchudzanie z Panią Alicją jest przygodą po jedzeniu, po zdrowym odżywianiu. Cieszę się, że zdecydowałam się na odchudzanie i że wszystko poszło tak jak trzeba. Dziękuję.
    Ocena: 7/7
  • Aneta
    Dodano: 2016-08-30
    Polecam! Jestem zadowolona z odchudzania. Gabinet pierwsza klasa. Wiedzą jak zająć się pacjentem i sprawić, by odchudzanie przyniosło stałe rezultaty :) Dziękuję.
    Ocena: 7/7
  • Marcin Nowak
    Dodano: 2016-07-27
    Powiem szczerze, że prócz skuteczności diety zaskoczyły mnie również ceny. Za konsultację + dietę zapłaciłem 100 zł, a każda konsultacja to koszt jedynie 60 zł. Taniej nigdzie nie znalazłem. POLECAM!
    Ocena: 7/7
  • Martyna
    Dodano: 2016-07-13
    Nigdy nie wierzyłam w dietetyków. Dla mnie to byli wyłudzacze pieniędzy - może dlatego że na takich trafiałam. Natomiast Pani Alicja zna się na rzeczy i widać, że najbardziej zależy jej na satysfakcji pacjenta i na efektach. Polecam!
    Ocena: 7/7
  • Urszula
    Dodano: 2016-06-16
    Zgłosiłam się do Pani Alicji, bo moje dziecko miało problem z wagą. Dziś jest wszystko w porządku. Stosowaliśmy się do planu diety, moje dziecko też zmieniło podejście i wszystko dobrze się ułożyło. Dziękujemy.
    Ocena: 7/7
  • Renata
    Dodano: 2016-05-24
    Bardzo miła atmosfera, indywidualne podejście do pacjenta. Widać, że Pani Alicja zna się na ludziach i odchudzaniu. Potrafi przygotować odpowiednią dietę dla potrzeb pacjenta. Jest konkretna w działaniu i zaangażowana. Można jej zaufać.
    Ocena: 7/7
  • Małgorzata
    Dodano: 2016-05-10
    Jestem bardzo wdzięczna Pani Alicji za pomoc, za wsparcie, za jej zaangażowanie i serce włożone w mój problem z nadwagą. Dzięki niej stanęłam na nogach. Spełniłam swoje marzenia o szczupłej sylwetce. Dziś jem zdrowo, smacznie i lekko i sama się tak czuję!
    Ocena: 7/7
 
nasilekarze.com © 2014 All Rights Reserved