Sprawdź swojego lekarza i oceń jego umiejętności

Pracownia Kosmetyki Naturalnej Pracownia Kosmetyki Naturalnej - dermatolog (zachodniopomorskie, Szczecin)

Średnia ocena:
7.00
Ilość ocen:
6

DANE ADRESOWE

Pracownia Kosmetyki Naturalnej Pracownia Kosmetyki Naturalnej
Śląska 54a
70-430 Szczecin (zachodniopomorskie)
Telefon: 799-016- 469
Strona www: http://pracownia-kosmetyki.pl
http://pracownia-kosmetyki.pl/

Aktualizuj dane lekarzaDODAJ OCENĘ
DODAJ NOWĄ OCENĘ


UMÓW WIZYTĘ
UMÓW WIZYTĘ Z LEKARZEM
MAPA DOJAZDU
OCENY UŻYTKOWNIKÓW (6)
 • Basia
  Dodano: 2018-04-24
  Pani Zuzanna jest dla mnie mistrzynią, która świetnie dostosowuje zabiegi naturalne do potrzeb klienta. Po regularnych wizytach po przebarwieniach nie ma ani śladu!
  Ocena: 7/7
 • Edyta
  Dodano: 2018-04-11
  Korzystam z pracowni już 2 lata. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie życia bez kosmetyków naturalnych i zabiegów pani Zuzanny.
  Ocena: 7/7
 • Ula
  Dodano: 2018-02-22
  Nie sądziłam,że będę tak zadowolona. Moim zdaniem pani Zuzanna bardzo dobrze zna się na kosmetykach naturalnych i zabiegach. Atmosfera w gabinecie jest taka odprężająca, relaksująca i ciepła.. Można odpłynąc :) A pani Zuzanna potrafi dostosować zabiegi do potrzeb klienta
  Ocena: 7/7
 • Kinga
  Dodano: 2018-02-07
  Bardzo miła obsługa. Pani Zuzanna nie dość, że oferuje bardzo dobrej jakości kosmetyki naturalne, to jeszcze wykonuje specjalne zabiegi naturalne. Lepsze to niż te wszystkie zabiegi oferowane dzisiaj przez prawie każdy salon kosmetyczny.
  Ocena: 7/7
 • Paulina
  Dodano: 2018-02-01
  Bardzo się cieszę, że zwróciłam się o pomoc do pani Zuzanny. Miałam duży problem z trądzikiem. Dermatolodzy załamywali ręce, leki na receptę działały na chwilę. Ale ukojeniem okazały się być zabiegi naturalne i kosmetyki przygotowane przez panią Zuzię. Ta pani , choć młoda , to jest bardzo skuteczna w tym co robi
  Ocena: 7/7
 • Adrianna
  Dodano: 2017-12-21
  Polecam! Pani Zuzanna jest dla mnie kosmetologiem z krwi i kości. Doskonale rozumie potrzeby współczesnych ludzi, do tego robi genialne kosmetyki naturalne. Ja najbardziej jednak jestem zadowolona z zabiegów z zielonej herbaty. Zabiegi złagodziły podrażnienia, sprawiły, że skóra nie jest tak zaczerwieniona, a wypryski się zmniejszyły . Warto!
  Ocena: 7/7
 
nasilekarze.com © 2014 All Rights Reserved