Sprawdź swojego lekarza i oceń jego umiejętności

Klinika Janeczko Dermatologia Estetyczna i Dermatochirurgia - dermatolog (małopolskie, Kraków)

Średnia ocena:
7.00
Ilość ocen:
4

DANE ADRESOWE

Klinika Janeczko Dermatologia Estetyczna i Dermatochirurgia
Ul. Św. Gertrudy 24/1
31-048 Kraków (małopolskie)
Telefon: 660 495 253
Strona www: http://www.klinikajaneczko.pl

Aktualizuj dane lekarzaDODAJ OCENĘ
DODAJ NOWĄ OCENĘ


UMÓW WIZYTĘ
UMÓW WIZYTĘ Z LEKARZEM
MAPA DOJAZDU
OCENY UŻYTKOWNIKÓW (4)
 • Magda
  Dodano: 2018-01-09
  Polecam! Rewelacyjna obsługa w klinice. Pani Doktor udzieliła mi profesjonalnej konsultacji dermatologicznej , na podstawie której dopasowała odpowiednie zabiegi dla mojej skóry trądzikowej. Doradziła też jak mam dbać o swoją skórę, jak się odżywiać, by niedoskonałości zostały zażegnane. Klinika Janeczko spełniła moje oczekiwania. Dziękuję.
  Ocena: 7/7
 • Magdalena
  Dodano: 2017-12-08
  Jestem po zabiegu Infiini Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczona, bo nie spodziewałam się, że będzie to tak świetny efekt liftingujący. Dodatkowym atutem okazało się być dla mnie bezpieczeństwo oraz krótki czas rekonwalescencji. Klinika nowoczesna i bardzo elegancka. Warto skorzystać.
  Ocena: 7/7
 • Jolanta
  Dodano: 2017-11-07
  Super miejsce. Klinika ewidentnie robi wrażenie nie tylko jakością zabiegów, ale również wnętrzem. Luksusowo, elegancko, komfortowo , intymna atmosfera. Aż chce się tutaj wracać. Cieszę się, że mamy tak wyjątkowe miejsce w naszym mieście. Po botoxie czuje się doskonale.
  Ocena: 7/7
 • Julia M.
  Dodano: 2017-10-23
  Jestem po zabiegu mezoterapii. Bardzo zależało mi na odmłodzeniu skóry i przywróceniu jej dawnego młodzieńczego wyglądu. Po zabiegu faktycznie zmiana nastąpiła i to radykalnie. Duże zaskoczenie, co do ceny jak i obsługi pacjenta w tej klinice. Na pewno wrócę ponownie.
  Ocena: 7/7
 
nasilekarze.com © 2014 All Rights Reserved