Sprawdź swojego lekarza i oceń jego umiejętności

AW DERMA - dermatolog (dolnośląskie, Wrocław)

Średnia ocena:
7.00
Ilość ocen:
5

DANE ADRESOWE

AW DERMA
Boya-Żeleńskiego 69c
50-001 Wrocław (dolnośląskie)
Telefon: 501033277
Telefon: 71 325 25 89
Strona www: http://WWW.AW-DERMA.PL
Firma AW-Derma Wrocław świadczy usługi takie jak dermatologia i medycyna estetyczna pozwalające na polepszenie wyglądu swojej skóry. Za pomocą metod takich jak mezoterapia, depilacja laserowa czy botox można zrealizować usuwanie blizn. Medycyna estetyczna AW-Derma Wrocław to sprawdzona gama bezbolesnych zabiegów. Za jakość usług odpowiada kwalifikowany dermatolog, dlatego też korzystanie z usług takich jak dermatologia estetyczna jest bezpieczne i zdrowe dla ciała pacjentów. Oferujemy usuwanie blizn - już dzięki jednej wizycie można zauważyć rezultaty. Dermatolog AW-Derma Wrocław po przyjęciu pacjenta szybko określi jaki zabieg jest potrzebny by osoba przychodząca do gabinetu mogła znów poczuć się komfortowo.

Aktualizuj dane lekarzaDODAJ OCENĘ
DODAJ NOWĄ OCENĘ


UMÓW WIZYTĘ
UMÓW WIZYTĘ Z LEKARZEM
MAPA DOJAZDU
OCENY UŻYTKOWNIKÓW (5)
 • Luiza
  Dodano: 2018-07-13
  Gdyby nie pani doktor, to nadal leczyłabym swoje zaskórniki róznymi sposobami. Dzisiaj o zaskórnikach nie ma mowy. Pani doktor dopasowała do mnie odpowiednie zabiegi.
  Ocena: 7/7
 • Justyna M.
  Dodano: 2018-06-25
  Polecam! W Gabinecie Aw Derma odnalazłam komfort, bezpieczeństwo i jakość, jakiej poszukiwałam. Pani doktor bardzo sympatyczna i rzeczowa.
  Ocena: 7/7
 • Paulina Jankowska
  Dodano: 2018-05-23
  Koleżanki są pod wrażeniem mojej świetlistej i promienistej skóry, nie wiedzą jednak, że efekt jest po kilku zabiegach w Aw Derma. Dziękuję.
  Ocena: 7/7
 • Anna
  Dodano: 2018-04-17
  Dzięki Pani doktor uwierzyłam znów w siebie i swoje piękno, a to wszystko dzięki twarzy bez trądziku. Na zabiegi przyjeżdżałam specjalnie z Jeleniej. Ale warto było!
  Ocena: 7/7
 • Kinga
  Dodano: 2018-02-06
  Depilacja laserowa wykonana przez pania doktor spełniła moje oczekiwania. Włoski nie odrastają. Do tego moje nogi są cały czas gładkie. O maszynce jednorazowej mogę zapomnieć. Jestem przygotowana na lato :) Nie muszę już tracić czas na domową depilację.
  Ocena: 7/7
 
nasilekarze.com © 2014 All Rights Reserved